Yorumlar

Azranaz’ın Annesi
1564572306

Ben kızımın okulu seveceğine pek inanamıyordum ama okulumuz bunu başardı. İşlerini severek ve bilerek yapıyorlar. Başta Gül Hanım’a ve tüm ekibine, çalışanlara çok teşekkür ediyorum.

Mustafa’nın annesi
1564583187

Sevgili Gül Hanım ve ekibi, ailenize katılmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi, geçen her gün bir kez daha gördük. Şimdi başa dönsek, gözümüz kapalı aynı kararı yine vereceğimize eminiz.

Halil’in Annesi
1565166858

Ben eğitim uzmanı bir anneyim. Oğlumun başarmaya karşı olan sabırsız davranıslarının daha disiplinli ve sakin çalışma alıskanlıgına dönüştüğüne, daha rahat büyükleriyle iletişim kurduğuna, daha istekli sosyal aktivitelere katıldığına hem bire bir gözlemleyerek hem okulumuzun bizim için hazırladıgı slaytlardan seyrederek, öğrenci takip formalarından da okuyarak şahit olduk. Ben EN’leri ve İLK’leri yasattıgı için GülHanım’a sonsuz teşekkür ederim.

Ada’nın Annesi
1565166872

Sevgili Gül Hanım ve ekibi, ailenize katılmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi, geçen her gün bir kez daha gördük. Şimdi başa dönsek, gözümüz kapalı aynı kararı yine vereceğimize eminiz. Sizler çocuklarımızın ne olduklarını, ne olabileceklerini, neleri başarabileceklerini bizlere her an yaşattınız.Yetiştirdiğiniz bu çocukların hayatlarının her aşamasında başarıyı yakalayacaklarından hiç kuşkumuz yok. Sonsuz teşekkürlerimizle…